U shit: Apartament ne Tirane me dy dhoma gjumi me hipoteke Tirana

Rruga Allaman Dervishi, Tirane
109 m2 square
8/8 Kati
2 bedrooms
2 bathrooms
city, garden view
Sold
49 000

Features

  • shops

On Map

Share it!

More about this property

Apartament i madh tip papafingo, me pamje spektakolare shitet ne Tirane prane qendres tregtare CasaItalia dhe Spitalit Hygeia. (Pallat i ri i perfunduar ne vitin 2010).

Apartamenti ka dy dhoma gjumi, nje sallon te madh me kuzhine me plan te hapur, dy banjo, (njera banjo ensuite) ballkon/verande te madhe prej 15m2.

Siperfaqja totale e apartamentit eshte 109.17 metra katrore me orientim nga perendimi dhe shtepia ka hipoteke.

Apartamenti ndodhet ne katin 8 te nje pallati 8 katesh i cili eshte ndertuar nga Classic A.M sh.p.k dhe palalti ndodhet ne fillim te rruges Allaman Dervishi ne Tirane.

Apartamenti ka pamje shume te mira duke perfituar edhe nga dyer plotesisht me xham qe te nxjerrin ne verande krijojne nje ambjent tejet te persosur.

Shtepia ofron shtrirje shume te mire me lidhje te persosur me dhomat e gjumit dhe dhomen e ndenjes.

Prona eshte shume e pershtatshme per familje, per profesioniste ose per investitore qe mund ta japin edhe me qera lehtesisht per 30,000 LEK ne muaj.

Pikat kryesore

  • Dy dhoma gjumi (njera me banjo brenda)
  • Dy banjo (perfshire njeren qe eshte tek dhoma kryesore e gjumit)
  • Ndodhet ne katin e 8, me pamje panoramike
  • Apartmenti ka siperfaqe total prej 109 m2 
  • I pamobilar dhe pa aneks
  • Pallat me ashensor
  • Nuk eshte banuar asnjehere

Per me shume informacion na kontaktoni.

 

Ask about this property

Albania Properties
. .

Fill the contact form below

Property you might like

Tirana
34 000 €

Shitet apartament me hipoteke ne Tirane i mobiluar

Shtepia ka nje dhome gjumi, nje banjo, ballkon 27m2, korridor, kati 6 dhe me ashensor. Momentalisht me qeraxhinj te huaj brenda me 150€/muaji.

Details

Tipiapartments for sale
Kati6
Dhoma1
Square65 m2
More
Saranda
132 920 €

SikkSakk Resort, Beachfront apartments in Saranda with private beach

Excellent on site services to include a private beach, communal swimming pool, beach bar/restaurant, hotel, underground parking and landscaped surroundings.

Details

Tipiapartments for sale
Kati0-5
Dhoma1-2
Square66-117 m2
More