Apartament ne Tirane me dy dhoma gjumi me cmim te lire Tirana

Rruga Allaman Dervishi, Tirane
87 m2 square
8/8 Kati
2 bedrooms
1 bathroom
city, garden view
for sale
42 000

Features

  • shops

On Map

Share it!

More about this property

Albania Properties me kenaqesi ofron kete apartament ne Tirane per shitje, me dy dhoma gjumi.

Apartamenti ndodhet ne nje zone te perkryer me akses shume te mire per ne qender te Tiranes por gjithashtu edhe prane qendrave tregtare dhe me sshume sherbime dhe dyqane prane.

Apartamenti perbehet nga salloni dhe kuzhina me plan te hapur, dy dhoma gjumi, nje banjo, korridor dhe ballkon te madh.

Shtepia eshte me hipoteke, ka ashensor me mirembajtje te persosur, ndodhet ne katin 8 te nje pallati 8 katesh me shikim nga lindja e cila ofron pamje shume te mira te Tiranes.

Cmimi i shitjes eshte vetem 42,000 Euro.

Per me shume detaje ose per cdo pyetje na kontaktoni.

 

Ask about this property

Albania Properties
. .

Fill the contact form below

Property you might like

Durres
42 750 €

Holiday Beach Apartments and Villas

Presenting in the market a gated resort of Apartments and Villas in a touristic village in Qerret (south of Durres-Golem).

Details

Tipiapartments for sale
Kati1-4/4
Dhoma1
Square1 m2
More
Saranda
42 000 €

ECO RESORT, The best beachfront apartments for sale in Saranda, Albania.

Eco Resort. The most amazing seafront gated resort in Saranda! Apartments with open and guaranteed sea views.

Details

Tipiapartments for sale
Kati1-4/4
Dhoma1-3
Square42-110 m2
More