Vile me qera ne Tirane ne Rrugen 5 Maji Tirana

Rruga 5 Maji, Tirane
450 m2 square
0-3 Kati
6 bedrooms
3 bathrooms
city, garden view
for rent
750

Features

  • internet
  • shops
  • fully furnished

On Map

Share it!

More about this property

Vile me qera ne Tirane ne Rrugen 5 Maji. Vendodhja e shtepise eshte prane tregut dhe 100 metra mbi qendren e re Conad dhe Unazes se vjeter.

Vila ka 5/6 dhoma gjumi dhe 3 banjo. Siperfaqja totale e truallit eshte 486 meter katror nga te cilat ndertesa e banimit ze nje siperfaqe prej 150 meter katror per cdo kat dhe eshte nje banese tre kate ku dy kate jane  banese dhe nje kat eshte gjysma papafingo dhe gjysma e siperfaqes verande.

Vila perbehet nga:

Kati  perdhe (kati i pare banim) qe ka sallonin e ndenjes, nje dhome ngrenje, nje dhome gatimi, nje ambjent magazine me dere me vehte, nje dhome gjumi dhe nje tualet.

Kati i pare (kati i dyte banim) ka kater dhoma gjumi nga te cilat dy jane me banjo  brenda, nje korirodr dhe nje ballkon te madh perpara si dhe nje lavanderi per  larje dhe hekurosje.

Kati i dyte (papafingo) gjysma e siperfaqes eshte verande e madhe dhe gjysma e siperfaqes eshte papafingo e pandare e gjitha qe mund te perdoret si dhome gjumi.

Siperfaqja e oborrit te lire eshte rreth 340 meter katror ku ne njerin krah eshte pjese e parkimit te automjeteve ku ne kete krah mund te parkohen tre automjete dhe pjesa tjeter eshte oborr i lire i mbjelle me lule dekorative dhe fruta nga te kater anet dhe e rrethuar me avlli.

Prona eshte e hipotekuar sipas ligjit.

Vila me qera eshte e pershtatshme per kompani dhe aktivitete si zyra, laboratore, organizata te ndryshme, shoqatane etj etj.

Jepet me qera per 750 Euro me mobilim, ose edhe shitet per 350,000 Euro.

 

Ask about this property

Albania Properties
. .

Fill the contact form below