Apartment ne Sarande, Shtepi ne Sarande me pamje nga deti Saranda

Sarande, Shqiperi
55 m2 square
6/8 Kati
1 bedroom
1 bathroom
sea, city, garden view
Sold
46 000

Features

  • shops
  • fully furnished

On Map

Share it!

More about this property

Apartament ne Sarande me pamje panoramike nga deti ne nje pallat te ri dhe plotesisht i mobiluar.

Apartamenti eshte me nje dhome gjumi (1+) dhe ndodhet prane qendres se Sarandes ne illim te rruges se 5te dhe mbi Hotel Butrinti si dhe ofron pamje te garantuara nga deti.

Prona perbehet nga korridori, sallon dhe kuzhine me plan te hapur, nje dhome gjumi, banjo dhe ballkon. I mobiluar plotesisht me mobilje te cilesise se larte si dha ka kondicioner/chiller.

I pabanuar me pare dhe i ri.

Cmimi i apartamentit eshte 46,000 Euro perfshire te gjithe mobilimin e ri.

Mos hezitoni te kontaktoni per me teper informacion.

 

Ask about this property

Albania Properties
. .

Fill the contact form below

Property you might like

Tirana
34 000 €

Shitet apartament me hipoteke ne Tirane i mobiluar

Shtepia ka nje dhome gjumi, nje banjo, ballkon 27m2, korridor, kati 6 dhe me ashensor. Momentalisht me qeraxhinj te huaj brenda me 150€/muaji.

Details

Tipiapartments for sale
Kati6
Dhoma1
Square65 m2
More
Saranda
350 000 €

Spectacular penthouse in Saranda with panoramic sea views and jacuzzi on the terrace

A beautiful penthouse apartment in Saranda for a refined clientele, large spacious space and exceptional comfort all designed with particular care for functionality, privacy, elegance, modernity, practicality and enjoyment in mind.

Details

Tipiapartments for sale
KatiPenthouse
Dhoma3
Square237 m2
More