Property
Parameters
m2
bedrooms
Help
Call us: ..
Results have updated

Apartments for sale (Saranda)

 • Saranda
  47 600 €

  KOMPLEKSI SARANDA SUNSET, Apartamente ne Sarande

  Apartamente ne Sarande tek kompleksi banimit Saranda Sunset ne linjen e pare me detin ne Sarande, qe ofron apartamente me hipoteke dhe me pamje te hapura nga deti.

  Details

  Tipiapartments for sale
  Kati1-8
  Dhoma1-2
  Square60-68 m2
  More
 • Saranda
  140 €/m²

  Lekursi Hill Land with Planning for Village Resort

  Panoramic, 14 hectares building land with planning permission, located next to Lekures Castle (Lekursi Hill) in Saranda.

  Details

  Tipiapartments for sale
  Square1-140000 m2
  More
 • Saranda
  800 €/m²

  Saranda Apartments - Frontline apartments in Saranda

  Newly build waterfront apartments in Saranda are offered for sale at competitive prices and over 70% cheaper than Corfu.

  Details

  Tipiapartments for sale
  Kati1-8/8
  Dhoma1-3
  Square35-120 m2
  More
 •  
 • Saranda
  Sold 56 028 €

  Sea views residence

  We are pleased to announce the release of the Sea Views Residence apartments located between Saranda centre and the port.

  Details

  Tipiapartments for sale
  Kati2-4/7
  Dhoma2
  Square80.04 m2
  More
 • Saranda
  Sold 42 000 €

  ECO RESORT, The best beachfront apartments for sale in Saranda, Albania.

  Eco Resort. The most amazing seafront gated resort in Saranda! Apartments with open and guaranteed sea views.

  Details

  Tipiapartments for sale
  Kati1-4/4
  Dhoma1-3
  Square42-110 m2
  More
 • Saranda
  38 000 €

  Apartment ne Sarande, Shtepi ne Sarande me pamje nga deti

  Apartament ne Sarande me pamje panoramike nga deti ne nje pallat te ri dhe plotesisht i mobiluar.

  Details

  Tipiapartments for sale
  Kati6/8
  Dhoma1
  Square55 m2
  More
 •