Shitet apartament me hipoteke ne Tirane i mobiluar Tirana

Rruga Allaman Dervishi
93 m2 square
7/8 Kati
2 bedrooms
2 bathrooms
city, garden view
for sale
46 000

Features

  • shops
  • fully furnished

On Map

Share it!

More about this property

Albania Properties ofron ne treg kete apartament per shitje ne Tirane me hipoteke.

Shtepia ka dy dhoma gjumi, njera me banjo brenda, dy banjo, ballkon, korridor, kati 7 nga nje pallat 8 katesh.

Pallati ka ashensor dhe eshte ndertim i ri i vitit 2010 dhe ka administrator dhe mirembajtje shume te mire dhe paster.

Apartamenti eshte plotesisht i mobiluar si dhe ka dy ashensore.

Per momentin eshte me qeraxhinj te huaj brenda qe paguajne 200 Euro muaji qera.

Ne rast se e doni pa qeraxhinj duhet nje mauj paralajmerim qe ti levizim nga shtepia qeraxhinjte.

Cmimi eshte oferte vetem 46,000 Euro. (Ulur nga 57,000 Euro).

Telefononi: 069 355 1311.

 

Ask about this property

Albania Properties
. .

Fill the contact form below

Property you might like

Saranda
800 €/m²

Saranda Apartments - Frontline apartments in Saranda

Newly build waterfront apartments in Saranda are offered for sale at competitive prices and over 70% cheaper than Corfu.

Details

Tipiapartments for sale
Kati1-8/8
Dhoma1-3
Square35-120 m2
More
Saranda
47 600 €

KOMPLEKSI SARANDA SUNSET, Apartamente ne Sarande

Apartamente ne Sarande tek kompleksi banimit Saranda Sunset ne linjen e pare me detin ne Sarande, qe ofron apartamente me hipoteke dhe me pamje te hapura nga deti.

Details

Tipiapartments for sale
Kati1-8
Dhoma1-2
Square60-68 m2
More